Gerbiami klientai,

 

informuojame, kad Jūsų asmens duomenys, nurodyti registracijos kortelėje, įskaitant duomenis apie suteiktas paslaugas, yra tvarkomi UAB "Servisa ICT", įm.k. 300586363, Savanorių pr. 192/J. Žemgulio g. 8, +370 329 000, klientų duomenų bazės administravimo tikslais, siekiant suteikti Jūsų užsakytas paslaugas. Pažymime, UAB "Servisa ICT" yra registruota Asmens duomenų valdytojų valstybės registre, todėl Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi saugiai, vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimais.

 

Informuojame, kad Jūsų asmens duomenys gamintojo pasirinkimu garantinio aptarnavimo tikslais gali būti teikiami gaminio gamintojui, gamintojo buveinės ar korespondencijos šalyse.

 

 

Registracija serviso partneriams

Registracija fiziniams asmenims

 

Ar žinote, kad...

  • Pagal įstatymus garantija galioja tik pateikus įsigijimo dokumentą (kasos aparato čekį, pirkimo išsimokėtinai sutartį, sąskaitą-faktūrą ar kt.).
  • Aušinimo sistemos profilaktiką bei remontą garantinio aptarnavimo (remonto) metu atliekame nemokamai. Patikėkite savo įrenginį profesionalams.
  • Kai kurie korpuso pažeidimai garantiniu laikotarpiu yra šalinami nemokamai.
  • Kiekvieno garantinio remonto metu testuojami VISI kompiuterio komponentai.
  • Instaliavimo ir derinimo darbai serviso centre gali būti atliekami tik legaliai įsigytai programinei įrangai!
  • Nei gamintojas, nei serviso centras neatsako už galimą informacijos praradimą atliekant serviso darbus. Periodiškai darykite svarbios informacijos kopijas į išorinę laikmeną.
  • Baterija yra eksploatacinė medžiaga, kuriai taikomas ribotas garantijos terminas. Natūralus talpumo praradimas nėra laikomas gedimu.

Garantinio serviso paslauga

Garantinio serviso paslauga Jums patogiu metu ir patogioje vietoje.

Sekite mus